Настільна пила Piła DeWALT DWE7492

- В наявності
- Код: 91278761
37 124 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ПИЛА DEWALT DWE7492. Найбільші переваги: Потужний двигун 2000 Вт забезпечує високу продуктивність. Вага машини 26,6 кг і оптимізована конструкція роблять її найзручнішим, портативним пристроєм у своєму класі. Сталева трубна обшивка рами захищає пилку від наслідків ударів і падінь. Зубчастий механізм висування направляючої, передня і задня блокування, а також добре читабельні шкали забезпечують надзвичайну точність і легкість використання. Професійна система направляючих зі стопором для визначення ширини ріжучого матеріалу, в портативній версії, дозволяє поздовжні різання до розміру в аркушах...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26,5 kg |
| Внутрішній діаметр диска (мм) | 250 mm |
| Глибина різу | 77mm мм |
| Глибина різання під кутом 45 градусів (мм) | 55 |
| Глибина різання під кутом 90 градусів (мм) | 77 |
| Діаметр внутрішнього отвору | 30 mm |
| Діаметр диска | 250 mm |
| Довжина напрямної (см) | 24 |
| Кількість зубів | 24 |
| Максимальний кут відхилення від вертикалі | 45 ° |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | мережевий DWE7492 |
| Потужність | 2000 W |
| Напруга | 230 V |
| Об'єм двигуна (см3) | 77 |
| Живлення | Мережева |
| Розміри | 680x650x330 mm |
| Швидкість ланцюга (м/с) | 24 |
| Тип | Настільні |
| Частота обертання | 4800 об./хв |
- Ціна: 37 124 ₴




