Змішувач Dewalt Flexvolt 18V 54V 9.0Ah Dcd240x2Qw

- В наявності
- Код: 66851063
38 016 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ЗМІШУВАЧ 54V XR Dual Handle 2x акумулятор 9 ah + зарядний пристрій + сумка. Акумуляторний змішувач DCD240X2 DeWALT оснащений безщітковим двигуном потужністю 2000W. Двигун живиться від акумуляторів серії FlexVolt 54V Li-Ion, завдяки чому ми можемо змішувати навіть найгустіші розчини за допомогою мішалки діаметром до 160mm. Індукційна технологія двигуна робить його дуже стійким до перевантажень і має високий крутний момент навіть на найнижчих обертах. Технологія brushless збільшує експлуатаційні можливості інструмента - довший час роботи на одному заряді акумулятора, менше більш...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 kg |
| Довжина дроту | 1 m |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кріплення заважавки | M14 |
| Максимальний діаметр заважки | 160 mm |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCD240X2 |
| Потужність | 10 W |
| Живлення | Акумуляторна |
- Ціна: 38 016 ₴






