Стрічкова пила Piła Scheppach BASA 3 (230V)

- В наявності
- Код: 48086373
44 525 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Scheppach BASA 3 (230V). Scheppach BASA 3. це стрічкова електрична пила, яка поєднує в собі. потужність. і. універсальність., що робить її ідеальним інструментом як для любителів, так і для професіоналів, які займаються обробкою дерева. Завдяки їй можна швидко і точно виконувати різноманітні різання, що значно прискорює будівельні та ремонтні роботи. Вибір відповідної електричної пилки має ключове значення для ефективності виконуваних завдань. Тип і вид електричної пилки. BASA 3. це. стрічкова пила., яка підійде для домашньої майстерні та професійного середовища. В...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scheppach |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 75,4 kg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Марка | Scheppach |
| Потужність | 800 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Стрічкові |
- Ціна: 44 525 ₴






