Кутова шліфувальна машина акумуляторна DeWalt DCG460x2-QW 54V 2x9,0 Ah XR 180-230мм

- В наявності
- Код: 157742161
42 452 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна кутова шліфувальна машина DeWalt DCG460X2-QW 54V 2x9,0 Ah XR диск 180-230mm Чемодан Новинка. Шліфувальні та полірувальні машини - це необхідні інструменти в кожному майстерні та на будівництві, що використовуються для точного шліфування та полірування різноманітних поверхонь. Їхня висока потужність і універсальність дозволяють виконувати багато робіт, пов'язаних з обробкою металів, дерева чи інших матеріалів. Акумуляторна кутова шліфувальна машина. DeWalt DCG460X2-QW. - це сучасний пристрій, який завдяки своїй потужності та інноваційним функціям задовольнить потреби навіть найвимогливіших користувачів. Тип інструмента та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Додаткова інформація | Плавний пуск |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 6000 |
| Марка | DeWalt |
| Потужність | 3000 W |
| Напруга | 54 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Тип | Кутові шліфувальні машини |
- Ціна: 42 452 ₴





