Дискова пила Piła Makita RS002GT101

- В наявності
- Код: 125115480
43 148 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна дискова пила 260mm, 40V max Makita [RS002GT101]: акумуляторна ручна дискова пила з задньою ручкою і диском 260mm з серії XGT. для важких застосувань, живиться акумулятором 40V max, призначена для виконання поздовжніх і поперечних прямих різів, а також різів під кутом в деревині, коли вона надійно спочиває на оброблюваному елементі, оснащена сучасним безщітковим двигуном постійного струму BLDC, відповідає технології XPT - характеризується підвищеною стійкістю до пилу і вологи, має функцію AWS - Auto-start Wireless System, яка дозволяє...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 kg |
| Діаметр диска | 260 mm |
| Мoдель | RS002GT101 |
| Потужність | 1700 W |
| Напруга | 36 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 4000 об./хв |
- Ціна: 43 148 ₴

