Компресор масляний 300L 3 поршні KD1411 з сепаратором

- Немає в наявності
- Код: 157366130
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Компресор масляний 300L 3 циліндри KD1411 Сепаратор. Компресор масляний 300L 3 циліндри KD1411 Сепаратор. це сучасний пристрій, який поєднує в собі. високу потужність. та. ефективність. Ідеально підійде як для професійних майстерень, так і для домашніх проектів. Завдяки використанню поршневої технології, цей компресор пропонує надійність і довговічність, що робить його незамінним інструментом у повсякденному використанні. Варто звернути увагу на ключові параметри, такі як. потужність. , об'єм резервуара. та. максимальний тиск. , які мають фундаментальне значення при виборі відповідного...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 215 кг |
| Максимальний тиск | 8 бар |
| Марка | Kraft&Dele |
| Мoдель | KD1411 |
| Потужність | 9600 W |
| Напруга | 400 V |
| Об'єм резервуара | 300 л мл |
| Живлення | Мережева |
| Система резервуара | Горизонтальний |
| Стан | Нове |
| Тип | Оливний |
- Ціна: 9 999 ₴






