Коса пила Piła Dewalt DWS778

- В наявності
- Код: 23969519
46 795 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту. Класична коса пила з покращеними параметрами - вдосконалена, щоб відповідати потребам професійних користувачів. Потужний 1850 Вт двигун забезпечує можливість ефективного використання в багатьох роботах. Витяжка пилу спеціально враховує потреби професійного користувача в складних умовах; захист від частинок пилу в повітрі охороняє його здоров'я. Точно виконаний корпус і напрямні гарантують високу точність. Блокування головки дозволяє фіксувати головку, обмежуючи поперечне биття при роботі з вільними елементами та полегшуючи транспортування. Позначені кути косих...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 kg |
| Глибина різання під кутом 45 градусів (мм) | 215 |
| Діаметр диска | 250 mm |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWS778-QS |
| Потужність | 1850 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Кутові пили |
| Частота обертання | 4300 об./хв |
- Ціна: 46 795 ₴


