Перфоратор Dewalt D25733K

- В наявності
- Код: 72475486
45 640 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Перфоратор DeWalt D25733K. DeWalt. Основні характеристики продукту. Перфоратор SDS-MAX 1600W, 48 мм, 9.5 кг, 13.3J. Найбільші переваги. Перфоратор SDS-MAX з функцією удару 1600W, 48 мм. D25733K. Дозволяє свердлити в бетоні та стіні отвори під анкери та наскрізні в діапазоні діаметрів від 12 до 48 мм. Свердління коронками до 125 мм. Активна система гасіння вібрацій (AVC) за допомогою балансувального вантажу та так званої плаваючої рукоятки дозволяє ефективно обмежити. Це значно подовжує допустиму денну норму роботи без ризику для здоров'я оператора. Технологія...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | SDS-max |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D25733K |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1600 Вт Вт |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Перфоратори |
| Енергія удару | 13.4 Дж |
- Ціна: 45 640 ₴










