Кутова пила Piła DeWalt DWS780

- В наявності
- Код: 14592822
49 590 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DWS780. Міцна конструкція пилки. У поєднанні з простотою використання та можливостями різних налаштувань забезпечує точність параметрів протягом усього терміну експлуатації інструмента. Простий у використанні механізм для налаштування кута дозволяє швидко змінювати параметри різання залежно від виконуваної роботи. Кривошипний механізм налаштування кутів дозволяє дуже швидко налаштовувати між 0 град - 60 град вліво і 0 град - 50 град вправо. Велика точність протягом тривалого терміну експлуатації завдяки стабільному столу та конструкції механізму. Компактна і легка конструкція. о надзвичайно...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,15 кг |
| Глибина різу | 170 мм мм |
| Глибина різання під кутом 45 градусів (мм) | 56 |
| Глибина різання під кутом 90 градусів (мм) | 112 |
| Діаметр внутрішнього отвору | 30 мм |
| Діаметр диска | 305 мм |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Кількість зубів | 60 |
| Комплектація | мішок для пилу, що Різає диск |
| Марка | DeWalt |
| Потужність | 1675 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Розміри | 770 x 396 x 470 мм |
| Швидкість обертання | 1900-3800 об./хв |
| Тип | Кутові пили |
| Шум | 93 дБ |
- Ціна: 49 590 ₴



