Кутова пила Piła DeWalt FLEXVOLT DCS777T2

- В наявності
- Код: 47534217
51 559 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна кутова пила безщіткова 54V 216mm XPS 2x6Ah DeWALT DCS777T2. Вміст набору. Кутова пила безщіткова 216 mm XPS 54V DeWALT DCS777. 2 акумулятори FlexVolt 54V/18V, 2Ah/6Ah DeWALT DCB564. Зарядний пристрій багатонапруговий 12-18V/54V XR Li-Ion DeWALT. Ключ монтажний для диска. Затискач матеріалу. Пильний диск з зубами з карбіду. Гарантійний талон. Акумуляторна кутова пила 54V DCS777T2 DeWalt з диском 216mm, 2 акумуляторами 54V 6Ah DCB546 та швидким зарядним пристроєм. Сучасна капівка, що живиться акумуляторами літій-іонного Flexvolt XR з напругою 54V...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Діаметр диска | 216 мм |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS777T2 |
| Напруга | 54 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Качки |
| Частота обертання | 6300 об./хв |
- Ціна: 51 559 ₴

