Настільна пила Piła DeWalt FLEXVOLT DCS7485T2

- В наявності
- Код: 47534215
60 706 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
акумуляторна настільна пила серії FlexVolt компанії DeWalt [DCS7485T2]. оснащена двома акумуляторами Li-Ion. DCB546. 6Ah з робочою напругою 54V, швидкою зарядною станцією. Усе упаковано в картон. настільна пила. DCS7485. оснащена найновішим безщітковим двигуном серії. BL. постійного струму з відмінними параметрами роботи. Безщіткові двигуни постійного струму є ефективнішими за своїх попередників (щіткові двигуни), не споживають великого струму під час запуску, а завдяки цьому менше нагріваються. Усі ці характеристики роблять безщіткові двигуни серії. BL. більш...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21 кг |
| Діаметр диска | 210 мм |
| Марка | DeWalt |
| Напруга | 54 В |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Настільні |
| Частота обертання | 5800 об./хв |
- Ціна: 60 706 ₴

