Стругалка-рубанок Metabo HC 260 C 2,2 WNB 114026000

- В наявності
- Код: 23783190
57 661 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Рубанок, стругалка HC 260 C - 2,2 WNB. це високо професійний та надзвичайно практичний пристрій, створений з думкою про професіоналів. Машина, необхідна в підприємствах, що займаються обробкою дерева. Metabo HC 260 C 2,2 WNB 114026000. Для точного вирівнювання поверхні сирого дерева. Стабільний привід подачі. Стіл рубанка з масивного лиття з сірого чавуну, стійкого до зношування. Зручна регулювання висоти за допомогою ручної ручки. Стіл стругалки з алюмінієвого лиття. Ніж стругалки з подвійним лезом. Обмежувач ведучий похилий в діапазоні 90-45 градусів...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 71 kg |
| Глибина стругання (мм) | 3 |
| Марка | Metabo |
| Мoдель | 114026000 |
| Потужність | 2200 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Швидкість обертання без навантаження | 6500 об./хв |
| Тип | Струги |
| Хід фрези (мм) | 260 |
| Ширина стругання | 260 mm мм |
- Ціна: 57 661 ₴



