Ексцентрикова шліфувальна машина FESTOOL професійна RENOFIX RG 130 ECI-Set DIA TH 577061

- В наявності
- Код: 152437440
79 602 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
FESTOOL 577061 Шліфувальна машина з діамантовим оснащенням RENOFIX. Ідеальна підготовка підлоги є необхідною умовою для досягнення ідеального результату. Шліфувальна машина з діамантовим оснащенням RENOFIX RG 130 ECI - це ефективний і абсолютно надійний помічник при видаленні старих покриттів і залишків клею. Безщітковий двигун EC-TEC дозволяє працювати без зайвих перерв, зберігаючи максимальний термін служби. У поєднанні з мобільним пилососом CTM 36 AC RENOFIX забезпечує роботу в здоровому середовищі – на користь тобі та твоїм клієнтам. Переваги: Велика потужність: безщітковий двигун EC-TEC є дуже...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Festool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,85 кг |
| Діаметр диска | 130 мм |
| Додаткова інформація | М'який старт, Транспортний кейс у комплекті, Антиковзна ручка |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 6500 |
| Мoдель | 4950 |
| Потужність | 1600 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Тип | Ексцентричні шліфувальні машини |
- Ціна: 79 602 ₴



