Підвісна лампа Abruzzo Boho коричнева Abrlw20Bhe27

- Немає в наявності
- Код: 160508548
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Abruzzo Boho Лампа Підвісна Коричнева. Люстри є ключовим елементом кожного інтер'єру. Завдяки їм ми можемо ефективно освітити простір, додати йому характеру та підкреслити стиль оформлення. Abruzzo Boho Лампа Підвісна Коричнева. це відмінний вибір для тих, хто цінує елегантність і натуральні матеріали. Ця лампа не тільки освітить ваше приміщення, але й стане його прикрасою. Ефективність освітлення. Лампа підвісна Abruzzo Boho має одне джерело світла з максимальною потужністю 40W, що дозволяє створити затишну атмосферу. Завдяки використанню лампочки типу E27 ви маєте повну свободу в...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Abruzzo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 186cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Раттан |
| Мoдель | Boho |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Boho |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴

