Плафон WiZ SuperSlim 22W кольорове світло чорний 929003301001

- В наявності
- Код: 157210250
8 609 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
WiZ Plafon SuperSlim 22 W, кольорове світло, чорний. Суперплоскі елегантні стельові лампи WiZ є чудовими. Динамічні режими світла в повному спектрі кольорів радують як під час свят, так і під час проведення вільного часу з близькими. Ви також можете вибрати ідеальний відтінок білого світла: холодне денне світло, що сприяє концентрації та продуктивності, затишне світло свічок для релаксації або будь-який проміжний відтінок. Мінімалістичний чорний корпус елегантно підкреслює інтер'єр. Насолоджуйтесь усіма перевагами енергоефективного LED-освітлення без відблисків, мерехтіння та втоми очей, керованого через...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 3,2 см мм |
| Глибина | 42,3см мм |
| Дистрибуція | WiZ |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості, розумне освітлення |
| Клас енергоефективності | E |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 22W Вт |
| Марка | Signify |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | WiZ Superslim |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Готельна, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Традиційний, Лофт, мінімалістичний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 2200K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 42,3см мм |
- Ціна: 8 609 ₴










