Підлогова лампа Emibig Estrella LP1 ротанг 1157Lp1

- В наявності
- Код: 162645031
8 490 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Emibig Лампа Настільна Estrella Lp1 Rattan (1157/Lp1) (1157Lp1). Лампа настільна. Estrella. від. Emibig. це відмінне поєднання функціональності та стилю. Завдяки своєму унікальному дизайну та використанню високоякісних матеріалів, лампа ця не тільки освітить ваше приміщення, але й стане його декоративним акцентом. Ідеально підійде в різних аранжуваннях, додаючи елегантності та сучасності. Дизайн. Лампа. Estrella. вирізняється оригінальним абажуром, виконаним з. ротанга. , що надає їй унікальний і теплий вигляд. Чорний колір. є класичною основою, яка чудово гармоніює з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 157cm мм |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Мoдель | Estrella |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Лофт |
| Тип | З абажуром |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 45cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 8 490 ₴








