Настінний світильник Azzardo Petra Lin300360Ch

- В наявності
- Код: 59818039
8 202 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасний світильник настінний Petra LED 12W над дзеркалом хром в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Світильник відрізняється функціональністю. Petra виготовлений з практичних і міцних матеріалів, гарантуючи його користувачам радість і задоволення на багато років. Стильний колір хром світильника зробить його придатним як для світлих, так і для темних інтер'єрів. Матеріали, використані в світильнику, це метал та...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5cm мм |
| Довжина: | 60cm мм |
| Додаткова інформація | Джерело світла в комплекті |
| Потужність | 12 W |
| Тип | Настінні |
| Колір світла | Теплий білий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 8 202 ₴

