Підвісний світильник Kaja Neve K-4776

- В наявності
- Код: 91224503
8 254 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Kaja Neve K-4776. Люстра. Kaja Neve K-4776. це невід'ємний елемент оснащення кожного інтер'єру, який має ключове значення для його стилю та функціональності. Правильно підібране освітлення може творити дива, створюючи затишну атмосферу та впливаючи на настрій мешканців. Kaja Neve K-4776. поєднує елегантність з практичністю, ідеально вписуючись у різноманітні оформлення інтер'єрів. Енергоефективність та клас енергоефективності. Цей продукт вирізняється. високою енергоефективністю., що має ключове значення для користувачів, які дбають про навколишнє середовище та своє домашнє...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kaja |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90cm мм |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Neve Gold |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 38cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 8 254 ₴





