Підвісна лампа Kaja Miri K-5577

- В наявності
- Код: 181029239
8 884 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна K-5577 з серії MIRI – індустріальний шарм і функціональність. Лампа K-5577 з серії MIRI. це відмінний вибір для тих, хто шукає. елегантне і функціональне освітлення, яке створить унікальну атмосферу в будь-якому інтер'єрі. Вона характеризується. чорною металевою конструкцією та графітовими, трохи прозорими скляними абажурами. Ці риси надають їй суворий, але водночас елегантний вигляд. Лампа підходить для інтер'єрів у. індустріальному та мінімалістичному стилі, вносячи в них унікальний, сучасний акцент. Завдяки своїй. формі балки з підвісними абажурами, лампа...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaja |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 12cm мм |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Miri |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Лофт |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 8 884 ₴

