Підвісний світильник Elstead Anemome

- В наявності
- Код: 74475641
8 858 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампи Flambeau - це дизайнерське освітлення. Виробник Flambeau головним чином зосереджується на настільних та підлогових лампах, однак у пропозиції цього виробника також знайдемо люстри та підвісні лампи. Flambeau Anemome FB-ANEMONE-P-B підвісна лампа 1x60W/E27. Клас енергоефективності: A-G. Глибина: 29. Висота: 63. Назва родини: Anemome. Ширина: 17. Довжина [см]: 42,4-133,9. Індекс виробника: FB-ANEMONE-P-B. Тип: Підвісні лампи. Стиль: Гламур, Сучасний. Призначення: Внутрішнє. Потужність: 60W. Працює з LED: Так. Колір: Кремовий, Сірий. Матеріал виготовлення: Сталь. Кількість джерел...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 63cm мм |
| Глибина | 29cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 17 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 17cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 8 858 ₴

