Підвісний світильник Tk Lighting Grant 4 біло-золотий 4822

- В наявності
- Код: 153525520
10 104 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting Лампа підвісна Grant 4 точкова Біло / Золотий 4822 (4822T). Tk Lighting Лампа підвісна Grant 4 точкова. це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати. сучасний дизайн. з високою функціональністю. Завдяки різноманітності моделей, стельові лампи, такі як ця модель, не тільки освітлюють, але й надають характер всьому інтер'єру. Варто звернути увагу на ключові характеристики, такі як розмір, потужність джерела світла та матеріал, з якого вона виготовлена, щоб вибрати ідеальне освітлення для свого дому. Енергоефективність та продуктивність. Одним з найважливіших аспектів стельових ламп є...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 38cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 15W Вт |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Мoдель | Grant |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 104 ₴

