Підвісний світильник SIGMA ZOE 5-пунктовий чорний 33327

- В наявності
- Код: 123360171
8 753 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SIGMA ZOE ЛАМПА СТЕЛЬОВА 5-ПУНКТОВА ЧОРНА 33327. Стельові лампи. відіграють ключову роль в освітленні наших інтер'єрів, не тільки забезпечуючи світло, але й будучи важливим декоративним елементом. Завдяки своєму різноманітному дизайну та функціональності, вони є відмінним вибором для майже кожної кімнати в домі. Параметри світла та ефективність. SIGMA ZOE ЛАМПА СТЕЛЬОВА 5-ПУНКТОВА ЧОРНА. пропонує вражаючу ефективність освітлення завдяки п'яти джерелам світла. Кожна з лампочок G9 може мати максимальну потужність до 12W, що робить цю лампу ідеальною для освітлення великих...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24cm мм |
| Глибина | 14cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 12W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 108cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 8 753 ₴

