Підвісний світильник Elstead Nico Fenicopl Ch

- В наявності
- Код: 83938100
9 147 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Lampa Nico Fenicopl Ch. Люстри є ключовим елементом кожного інтер'єру, впливаючи на атмосферу та функціональність приміщення. Можуть використовуватися як у вітальнях, спальнях, кухнях, так і в їдальнях, пропонуючи різноманітні стилі та можливості освітлення. Люстра Nico Fenicopl Ch. від Elstead є відмінним прикладом елегантного та функціонального освітлення, яке додасть шарму кожному інтер'єру. Світлові параметри. Люстра Nico Fenicopl Ch. пропонує ефективне освітлення завдяки одному джерелу світла. Максимальна потужність лампочки становить 60W, що забезпечує відповідну яскравість...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 87cm мм |
| Глибина | 43cm мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 49cm мм |
- Ціна: 9 147 ₴

