Підвісний світильник Maytoni Roots Mod192Pl01W

- В наявності
- Код: 165922996
6 864 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Wisząca Roots (Mod192Pl01W). Лампа підвісна Roots (MOD192PL-01W). від відомого бренду. Maytoni. це ідеальне поєднання елегантності та функціональності, яке чудово вписується в сучасні тренди оформлення. Завдяки ретельно продуманому дизайну та використаним матеріалам, ця лампа не тільки освітить простір, але й стане його стильним акцентом. Обираючи цю модель, ти отримуєш не лише естетику, але й енергоефективність. Енергоефективність. Енергетичний клас. A. робить, що. лампа підвісна Roots. є економічною та екологічною. Була...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26cm мм |
| Глибина | 20cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 26cm мм |
- Ціна: 6 864 ₴


