Підвісний світильник Elstead Riviera нікель KL-RIVIERA-P-B

- В наявності
- Код: 108064468
9 199 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Лампа підвісна Riviera. Elstead Лампа підвісна Riviera. це відмінне поєднання сучасного дизайну та функціональності, яке ідеально вписується в різноманітні інтер'єри. Завдяки елегантному оздобленню кольору. матового нікелю. та використанню високоякісних матеріалів, таких як. сталь. і. скло. , ця лампа не тільки освітить простір, але й додасть йому характерного стилю. Вона підійде для офісу, кухні, вітальні, спальні та коридору, створюючи затишну атмосферу. Розміри та матеріали. Лампа підвісна. Riviera. вирізняється не лише естетикою, але...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27cm мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 9 199 ₴

