Підвісний світильник Marsala 25 патина 1x60 E27 вітражний

- В наявності
- Код: 160436272
10 445 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Marsala Лампа Підвісна 25 Патина 1X60 E27 Вітражний Абажур. Люстри. це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, який може надати простору унікального характеру та атмосфери. Marsala Лампа Підвісна. з вітражним абажуром вирізняється своєю елегантністю та унікальним дизайном, будучи відмінним вибором для осіб, які прагнуть поєднати функціональність з естетикою. Енергоефективність та джерело світла. Одним з найважливіших аспектів люстр є їх. енергоефективність. Marsala Лампа Підвісна. була спроектована з думкою про користувачів, які дбають про навколишнє середовище та хочуть...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80cm мм |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Candellux |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Рустикальний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25cm мм |
- Ціна: 10 445 ₴


