Підвісний світильник Eglo Sendero 96201

- Немає в наявності
- Код: 47601592
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Sendero 96201. Технічні дані. Напруга живлення: 230 V. Матеріал корпусу: Сталь. Матеріал абажура: Дерево. Ширина: 25 см. Довжина: 77,5 см. Висота: 130 см. Патрон: E27. Вага (кг): 2,34 кг. Джерело в комплекті: Ні. Кількість джерел світла: 2. Змінне джерело світла: Так. Колір оздоблення: Темно-коричневий. Колір: Нікель. Колір абажура: Коричневий. Колір кабелю: Прозорий. Колір корпусу: Сатиновий нікель. Потужність: Макс 60W. Застосування: Для спальні, їдальні, вітальні, кімнати, передпокою, кухні, кабінету, ресторану, бару, магазину
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Глибина | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Скандинавський, Бохо |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 77cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴


