Підвісний світильник Quoizel Laguna Qz Laguna Mp

- В наявності
- Код: 40742341
7 060 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quoizel Laguna Qz Laguna Mp. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, не лише забезпечуючи світло, але й впливаючи на атмосферу та стиль приміщення. Правильно підібрана люстра може повністю змінити характер інтер'єру, надаючи йому елегантності та затишку. Пропонуємо. Quoizel Laguna Qz Laguna Mp. - унікальна модель, яка вражає своїм дизайном та функціональністю. Світлові параметри та ефективність. Люстра. Quoizel Laguna Qz Laguna Mp. пропонує оптимальне освітлення завдяки 1 джерелу світла з максимальною потужністю 60W. Оснащена патроном E27, вона...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10cm мм |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Elstead |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 21cm мм |
- Ціна: 7 060 ₴

