Підвісний світильник Nordlux Strap 27 метал бежевий 84333009

- В наявності
- Код: 85851409
8 727 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Nordlux Strap 27 Металева У Бежевому Колір (84333009). Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи як функціональність, так і естетику. Завдяки ним ми можемо створити відповідну атмосферу в різних приміщеннях, від вітальні до офісу. Однією з видатних моделей на ринку є лампа. Nordlux Strap 27. в бежевому кольорі. Світлові параметри. Nordlux Strap 27. забезпечує відмінне освітлення завдяки одному джерелу світла з максимальною потужністю 40W. Лампа підтримує лампочки з цоколем E27, що дає велику гнучкість у виборі відповідного типу освітлення, від...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nordlux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 27 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 27cm мм |
- Ціна: 8 727 ₴

