Плафон Eglo Giron LED з пультом 97526

- В наявності
- Код: 74455070
7 900 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo Giron Plafon Led Z Pilotem 97526. Люстри є одним з найважливіших елементів освітлення в наших домах. Правильно підібрана люстра може не тільки забезпечити належне освітлення, але й стати ключовим елементом декору інтер'єру. Серед широкого асортименту доступних продуктів варто звернути увагу на сучасні та функціональні рішення, такі як Eglo Giron Plafon Led Z Pilotem 97526. Потужність та ефективність освітлення. Плафон Eglo Giron 97526 - це відмінне рішення для тих, хто шукає ефективне освітлення. Завдяки інтегрованому модулю LED, лампа...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 57cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 57 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 57cm мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 7 900 ₴

