Плафон Eglo Tamuria LED 21,6W 2800lm 3000K чорний/білий 99656

- В наявності
- Код: 116169252
8 005 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Eglo plafon LED Tamuria 21,6W 2800lm 3000K чорний/білий 99656. Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру. Вони не тільки забезпечують нам світло, але й можуть бути важливим декоративним елементом різних приміщень. Від вітальні, через спальню, до кухні – правильно підібрана люстра може повністю змінити характер простору. Світлові параметри. Одним з ключових аспектів кожної люстри є її світлова ефективність. Eglo plafon LED Tamuria. пропонує відмінні параметри в цій категорії. Люстра оснащена. одним джерелом світла LED. , яке випромінює...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 43,5 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 43,5 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 24W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 8 005 ₴

