Підвісний світильник Azzardo Locus чорний Az3405

- Немає в наявності
- Код: 91548856
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа Підвісна Locus. У категорії стельових ламп. Azzardo Лампа Підвісна Locus. вирізняється своїм сучасним дизайном і функціональністю. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм неповторний характер та підкреслюючи їхній декор. Вони підходять для різних приміщень, таких як вітальня, спальня, кухня чи офіс. Параметри світла. Azzardo Лампа Підвісна Locus. була оснащена 5 джерелами світла типу LED GU10. Кожна з лампочок може досягати максимальної потужності 35W, що дозволяє ефективно освітлювати навіть більші простори. Загальна кількість...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180cm мм |
| Глибина | 6cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 130 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 35W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 130cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴

