Підвісний світильник Light Prestige Kanso 40см світле дерево LP2025/1P

- В наявності
- Код: 182476074
8 845 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Легка престижна ротанговая підвісна лампа Kanso 40 см світле дерево 1xE27 підвісна лампа скандинавська, japandi, boho, еко вітальня, їдальня внутрішні - надійне освітлення для вашого дому. Лампа Kanso вражає плетеним абажуром з ротанга, який надає інтер'єру теплий і затишний характер. Ажурна конструкція тонко розсіює світло, створюючи ефектні відблиски. Чудово підійде для оформлення в стилі boho, скандинавському та сучасному, вносячи в простір легкість і природний стиль. Детальна інформація. Код виробника: LP-2025/1P 40 см. Висота продукту [см]: 120. Ширина продукту...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Марка | Light Prestige |
| Матеріал | Раттан, Масив дерева |
| Мoдель | Kanso |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 42cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 8 845 ₴






