Підвісний світильник Tk Lighting UNIVERSO 4483

- В наявності
- Код: 97073887
8 254 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting UNIVERSO 4483. Люстри завжди відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, поєднуючи функціональність та естетику. Різноманітність їх застосувань дозволяє використовувати їх у різних приміщеннях, від віталень до кухонь і офісів. Люстри - це не лише джерело світла, але й декоративний елемент, який надає інтер'єрам характеру. Параметри світла. Tk Lighting UNIVERSO 4483. пропонує три джерела світла, що дозволяє рівномірно освітлювати простір. Кожне з них може мати максимальну потужність 60W, завдяки чому лампа здатна...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 111cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | UNIVERSE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 26cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 8 254 ₴


