Підвісний світильник Sigma Velvet 33357

- В наявності
- Код: 127903199
8 950 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sigma Lampa Sufitowa Velvet. Люстри є важливим елементом освітлення інтер'єрів, надаючи характеру та атмосфери кожному приміщенню. Завдяки їм ми можемо створити відповідні умови для повсякденних справ, а також підкреслити оформлення інтер'єру. Вибір відповідної люстри є ключовим для забезпечення як функціональності, так і естетики. Одним з таких продуктів є Sigma Lampa Sufitowa Velvet, яка чудово поєднує сучасний дизайн і практичність. Світлова ефективність. Люстра Velvet від Sigma пропонує вражаючі світлові параметри. Оснащена 5...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65cm мм |
| Глибина | 85cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 15W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 85cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 8 950 ₴




