Підвісний світильник Maytoni Kyoto Mod178Pl-01W білий мармур

- В наявності
- Код: 166827257
9 357 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Wisząca Kyoto Mod178Pl-01W. Люстри відіграють ключову роль в оформленні простору, впливаючи на атмосферу і функціональність приміщень. Вибір відповідного освітлення може значно змінити вигляд інтер'єру, а підвісна модель від Maytoni, відома як підвісна лампа Kyoto (MOD178PL-01W), поєднує сучасний дизайн з практичними рішеннями. Це елегантна лампа, яка чудово вписується в різноманітні стилі оформлення, особливо в спальні. Ключові характеристики лампи Kyoto. Підвісна лампа Kyoto вирізняється багатьма суттєвими характеристиками, які роблять її ідеальним вибором для...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 146,5 см мм |
| Глибина | 10см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 65 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 28W Вт |
| Матеріал | Скло, Мармур |
| Мoдель | Kyoto |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 8 см мм |
- Ціна: 9 357 ₴

