Бра LIGHT PRESTIGE TOGO E14 чорне LP0111WLBK

- Немає в наявності
- Код: 97961220
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійкові світильники. Стійкові світильники. це не тільки джерело світла, але й ключовий декоративний елемент, який може надати інтер'єру. неповторний характер. Їх присутність у різних приміщеннях, таких як. офіс. ,. вітальня. чи. спальня. , робить їх дуже універсальним рішенням. У пропозиції доступні моделі від виробника. Light Prestige. , які вирізняються. індустріальним стилем. , приваблюючи любителів сучасних і суворих оформлень. Ключові характеристики стійкових світильників. Стійкові світильники. від. Light Prestige. характеризуються не тільки естетичним виглядом, але...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 39см мм |
| Глибина | 14 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Light Prestige |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Togo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Індустріальний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 14 см мм |
- Ціна: 9 999 ₴


