Плафон Bps Koncept Giblar велюровий чорний/сірий/золотий 080-02-053

- В наявності
- Код: 111037551
9 606 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Bps Koncept Плафон велюровий Giblar стиль сучасний пластик чорний сірий золотий 080-02-053. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм унікальний характер і атмосферу. В залежності від стилю та призначення приміщення, відповідно підібрана люстра може стати головним елементом декору, підкреслюючи оформлення та функціональність простору. Плафон. Giblar. марки. BPS Koncept. це відмінний приклад поєднання сучасного дизайну з практичністю, завдяки чому ідеально підійде для різних приміщень. Параметри світла. Плафон...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BPS Koncept |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 34 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Матеріал | Тканина, пластик ABS |
| Мoдель | Плафоны |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня, Дитяча |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 92cm мм |
- Ціна: 9 606 ₴


