Підвісний світильник Trio MARLEY чорний мат/бронза 6xGU10 312490632

- В наявності
- Код: 133196064
9 567 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Trio MARLEY чорний мат | коричневий 6xGU10 Регульована підвісна лампа (312490632). Підвісна лампа. Trio MARLEY. в кольорі. чорному матовому. з коричневими акцентами - це відмінний вибір для тих, хто цінує. сучасний дизайн. та функціональність. Завдяки регульованій висоті, ця модель підійде для різних просторів, таких як. кухня. , вітальня. чи. спальня. Його елегантний вигляд та ефективне освітлення привернуть увагу кожного, хто шукає практичне рішення для свого інтер'єру. Енергоефективність та клас енергоефективності. Ця модель характеризується. класом...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 150см мм |
| Глибина | 20см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 18 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 35W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 115 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 567 ₴

