Бра Maytoni Ledowy Fichte Mir012Wl-L14B4K чорна

- В наявності
- Код: 150743870
9 357 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Ledowy Kinkiet Fichte Mir012Wl-L14B4K Led 14W Галерея Чорна (Mir012Wll14B4K). Maytoni Ledowy Kinkiet Fichte MIR012WL-L14B4K. це відмінне рішення для тих, хто шукає функціональне та естетичне освітлення. Ідеально підійде для різних інтер'єрів, від кухні до офісів. Завдяки сучасному дизайну та мінімалістичній формі, цей світильник не тільки освітить вибрані зони, але й додасть простору елегантний акцент. Тип і матеріал лампи. Модель. Fichte MIR012WL-L14B4K. від. Maytoni. поєднує в собі. мінімалістичний стиль. з високою якістю виконання. Кінкет...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см мм |
| Глибина | 5,5 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Кріплення |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 60см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 9 357 ₴



