Плафон Zuma Line SIERRA Ø60см LED 60W 4000K золота CL12100009GD

- Немає в наявності
- Код: 128069859
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zuma Line - Плафон SIERRA Ø60cm LED 60W 4000K - золотий - CL12100009-GD (CL12100009GD). Люстри відіграють надзвичайно важливу роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи як на атмосферу, так і на функціональність приміщень. Вибір лампи може перетворити простір, надаючи йому характер і стиль. Серед багатьох моделей на ринку виділяється. Zuma Line - Плафон SIERRA Ø60cm LED 60W 4000K - золотий., який поєднує. сучасний дизайн. з високою якістю виконання. Ця елегантна люстра ідеально підійде для різних інтер'єрів, від офісів до домашніх салонів, додаючи їм вишуканості та неповторності...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5,8cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 60W Вт |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Sierra |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴



