Підвісний світильник Emibig Gravity 8xE14 10W чорний/золотий/графіт 1237/8

- В наявності
- Код: 151819545
10 183 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Emibig Лампа підвісна над стіл 8Xe14 10W Gravity 8 Чорний Золотий Графіт 1237/8. Стельові лампи. це невід'ємний елемент кожної архітектури інтер'єру. Завдяки їм ми можемо не тільки освітити приміщення, але й надати йому унікального характеру. Правильно підібрана стельова лампа може перетворити будь-який інтер'єр, додаючи йому елегантності та стилю. Серед численних моделей, доступних на ринку, Emibig Лампа підвісна над стіл 8Xe14 10W Gravity 8 Чорний Золотий Графіт 1237/8. вирізняється своєю унікальною естетикою та функціональністю. Параметри світла. Освітлення - ключовий елемент у кожному приміщенні...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Gravity |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 140см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 183 ₴





