Підвісний світильник EMIBIG RORY 8-пунктовий чорний/графіт 1207/8

- В наявності
- Код: 143421507
9 435 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
EMIBIG RORY ЛАМПА ПОВІСНА 8-ПУНКТОВА ЧОРНА/ГРАФІТНА 1207/8 12078. Люстри це не тільки практичне джерело світла, але й незвичайний декоративний елемент, який надає інтер'єрам характеру. Правильно підібрані люстри можуть повністю змінити вигляд приміщення, вносячи в нього тепло і затишок або додаючи сучасного блиску. У цій категорії ми знайдемо різноманітні моделі, які підійдуть для будь-якого інтер'єру, від вітальні до спальні, кухні чи офісу. Технічна специфікація. Лампа повісна EMIBIG RORY це сучасне освітлювальне рішення для вашого дому...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Emibig |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110см мм |
| Глибина | 30см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 14 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Rory |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 115 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 435 ₴






