Плафон Sollux Lighting Winx 6L чорний/золотий

- В наявності
- Код: 170983218
10 748 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа WINX. Елегантність і сучасність. Лампа WINX - це поєднання сучасного дизайну з функціональністю. Її металева конструкція і мінімалістична форма роблять її ідеальною для будь-якого інтер'єру, додаючи йому елегантності та стилю. Універсальність використання. Завдяки різноманітним моделям, лампа WINX може використовуватися як стельова лампа, так і бра чи настільна лампа. Доступна в версіях з одним, двома або трьома світловими точками, дозволяє гнучко налаштувати освітлення під потреби кожного приміщення. Сучасна технологія LED. Передовий модуль LED забезпечує...
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Sollux Lighting |
| Висота | 18,5cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 118cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 6 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 10W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Winx |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 6cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 10 748 ₴






