Підвісний світильник Italux Theodore MdA

- В наявності
- Код: 73435028
12 152 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Wisząча Theodore MdA. Люстри - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, який не лише забезпечує належне освітлення, але й впливає на естетику приміщення. Завдяки різноманітним візерункам і стилям, люстри можуть використовуватися в різних кімнатах, таких як вітальня, спальня, кухня чи ванна. Вибір відповідної люстри може суттєво покращити комфорт і функціональність простору. Ефективність світла. Italux Wisząча Theodore MdA. - це люстра, оснащена одним джерелом світла LED, яке випромінює потужність 60W. Завдяки цьому вона здатна забезпечити...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Глибина | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 62 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Italux |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 62cm мм |
- Ціна: 12 152 ₴

