Плафон Sigma Aroma 4 чорний/сріблястий

- Немає в наявності
- Код: 172314705
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Подовга стельова лампа Aroma 40709 Sigma кулі для кухні чорна срібна в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Aroma виготовлена з практичних і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 13,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 48W, 12W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 75cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴


