Бра Abruzzo Retro чорне Abrko12Wb

- В наявності
- Код: 177525892
9 633 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Круглий настінний світильник Retro ABR-KO12W-B Abruzzo LED 12W 2700K для вітальні чорний в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Retro виготовлена з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Abruzzo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 45 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Мoдель | Retro |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Retro |
| Тип | Kinkiety |
| Колірна температура | 2700K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 45cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 633 ₴










