Підвісний світильник Candellux Cafee бежевий 3139231

- В наявності
- Код: 182540161
9 593 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа CAFEE' скандинавська з абажуром бежевим фраппе 66 см - сучасне стельове освітлення для вітальні та їдальні E27. CAFEÉ - скандинавська підвісна лампа в дусі Japandi. Підвісна лампа CAFEÉ - це гармонійне поєднання японської естетики та північної простоти, характерне для стилю Japandi. Стримана кольорова гамма, натуральні матеріали та мінімалістична форма роблять цю скандинавську лампу спокійним, елегантним і збалансованим елементом інтер'єру. Бежевий абажур шириною 66 см делікатно вписується в простір, будучи тонким, а водночас виразним елементом декору. Функціональне...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Candellux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Мoдель | Cafee |
| Живлення | Мережева |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський, Мінімалістичний, Бохо |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 66cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 593 ₴

