Підвісний світильник Maytoni Tone P003Pl01Bz

- В наявності
- Код: 83934082
9 763 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сімейство підвісних світильників. Tone Maytoni. це наймодніший тренд у галузі освітлення. Вишуканий та сучасний дизайн, чудово поєднує в собі простоту форми з елегантним шармом. Світильники. Tone Maytoni. це різноманітність форм, представлені в трьох різних формах абажурів, завдяки чому ми можемо підібрати композицію до нашого інтер'єру. Ніжність форми чудово впишеться в інтер'єр вітальні чи їдальні, ідеально підійдуть над кухонним столом, стільницею або островом. Лампи. Tone Maytoni. можуть бути встановлені над зоною відпочинку, де вони стануть як функціональне освітлення...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 153cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 21 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | P003PL-01BZ |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 22cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 763 ₴


