Підвісний світильник Step Into Design Beam100 золота St8960L100

- В наявності
- Код: 81834435
9 435 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Beam100 Led Золото St8960L100. КОЛІР: ЗОЛОТИЙ. МАТЕРІАЛ: ЗАЛІЗО. ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ I: АКРИЛ. ШИРИНА: 80CM. ВИСОТА: 5.5 - 205CM. ДОВЖИНА: 80 CM. ТИП ДЖЕРЕЛА СВІТЛА: LED ІНТЕГРОВАНЕ. КІЛЬКІСТЬ ДЖЕРЕЛ СВІТЛА: 1. МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ ДЖЕРЕЛА: 8W. СВІТЛОВИЙ ПОТОК [ЛЮМЕН]: 760. КОЛІР СВІТЛА [КЕЛЬВІН]: 3000K. ДОВЖИНА КАБЕЛЯ [CM]: 200CM. РЕГУЛЮВАННЯ ВИСОТИ: ТАК. СТУПІНЬ ЗАХИСТУ IP: IP20. МІНІМАЛЬНА ВИСОТА: 5.5CM. ДІАМЕТР ПОДСУФІТКИ: 10CM. ВИСОТА ПОДСУФІТКИ: 3CM
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 6cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W Вт |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100cm мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 9 435 ₴




